Vyberte si tú správnu kanvicu aj vy!

by spravca

Aj keď v kuchyni patrí medzi jeden z najlepších materiálov hliník, ktorý má výbornú tepelnú vodivosť a je ľahký, mnoho ľudí siaha po nerezovej a ušľachtilej ocele, ktorá sa môže pochváliť svojou pevnosťou a prvotriednym prevedením.

Kanvica je jednou z najpoužívanejších kuchynských potrieb a je výborným pomocníkom pre každého z nás. Každá kanvica sa odlišuje z hľadiska objemu, príkonu a špirály. Na trhu nájdeme väčšinou kanvice s objemom 0,5 až 3,5 l. Pred samotným nákupom sa však treba zamyslieť nad tým, koľko ľudí ju bude asi využívať. Pokiaľ ste v domácnosti len dvaja, postačí vám menšia kanvica s rozmerom 1,2 l, no ak ste viacerí, nebojte sa investovať do 3,5 l kanvice. Príkon kanvice je dôležitý z hľadiska rýchlosti ohrevu vody. Čím je príkon vyšší, tým bude aj voda rýchlejšie zohriata. V neposlednom rade sú to špirály, ktoré môžu mať špirálu neukrytú alebo priamo v kanvici. Nové modely, ktoré dnes nájdeme v predajniach či na internete, majú skrytú špirálu z nerezovej ocele na dne kanvice.

Vyberte si svoj obľúbený hrnček

Aby ste si mohli svoju obľúbenú kávu či čaj, ktorú si pripravíte v kanvici aj vychutnať, určite budete potrebovať hrnčeky. Tescoma ponúka širokú škálu tých najrôznejších hrnčekov. Rôzne farby, tvary, veľkosti … Sú vyrobené z porcelánu a je teda len na vás, či dáte prednosť hrnčeku na espresso s tanierikom alebo hrnčeku na čaj.

Ak ste milovníkom syrov či čokolády …

Aj vás napadlo fondue? Je vynikajúce nielen na prípravu syrového a čokoládového fondue, ale aj na podávanie mäsového fondue určené až pre 6 osôb! Je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, odolnej keramiky a kvalitného plastu, čiže životnosť je skutočne veľmi vysoká. Nebojte sa investovať do kvalitných kuchynských spotrebičov a doplnkov, veď ich využívame denno-denne.

You may also like