Obdarovaním iných robíme obrovskú radosť aj sebe

by spravca

Takmer každý z nás miluje pohľad na rozžiarené oči človeka, ktorý bol práve obdarovaný darom, po ktorom  zo srdca túžil. Často sa pritom pristihneme, že v hĺbke srdca ani nedbáme o to, aby niekto obdaroval nás, len čakáme na radosť z daru, ktorý sme vyberali s láskou k obdarúvanému. Takéto darčeky väčšinou venujeme ľuďom, ktorých dobre poznáme a máme ich radi. V našom skutku sa pritom ukrýva venovaný čas a pozitívna energia, ktorú sme vynaložili v celom procese hľadania vhodného darčeku.

Nádherné jubileá

Väčšina z nás miluje jubilejná stretnutia akéhokoľvek druhu. Či už sa jedná o školské kolektívy, táborové stretnutia alebo rodinné oslavy, tieto udalosti sú vždy spojené s príjemnými chvíľami obdarúvania a veselosti. Čím bližšie k sebe máme, tým viac sa snažíme ulahodiť obdarúvanému zvoleným darčekom. Ak oslávenca dobre poznáme, vždy je vhodné zvoliť priliehavý dar. V prípade, že sa jedná o okrúhle jubileum, možno vybrať sklené poháre s motívom oslavovaného jubilea alebo menom obdarúvaného. Veľmi príjemný darom sú aj rôzne personifikované veci ako krabičky či škatuľky, ktoré nám pripomínajú našich rodičov, súrodencov alebo deti.

Darčeky k výročiu

Personifikované darčeky k výročiu sa tiež umiestňujú na popredných priečkach v obľúbenosti. Platí to najmä vtedy, ak partner, dieťa či rodič nezabudne na blížiace sa výročie a spomenie si naň sám od seba. Bez ohľadu na to, na akú príležitosť vyberáme darček, dôležité je vložiť do celého procesu pozitívnu energiu v podobe radosti a lásky k obdarovanému.

 

You may also like