Trendy dlhá košeľa. Ako ju nosiť?

by spravca

Patrí medzi aktuálne trendy, opticky zoštíhľuje a príjemne vás i zahreje. Dlhé košele majú esa v rukávoch skrátka pre každú ženu! Objavujú sa v rôznych prevedeniach, ako sú klasické jednofarebné, ale i kárované či s rôznymi vzormi. Kombinovať ich môžete s úzkymi džínsami či legínami, v ktorých vaša postava nádherne vynikne.

Trend, ktorý si zamilujete

Veľkým plusom týchto predĺžených strihov je najmä to, že pokiaľ máte nejaké to kilo navyše, šikovne ho košeľou zamaskujete. Pokiaľ ste nespokojná s bruchom, stehnami či vašim pozadím, všetky tieto miesta môžete rýchlo a jednoducho zakryť. Ako už bolo spomenuté, ku košeli zvoľte obtiahnuté nohavice, no pre maximálny efekt sú najlepšie jednoznačne čierne. Rozopnite si prvé dva gombíčky na nohaviciach, ľahko stiahnite pas a zastrčte do nej kúsok košele. Plusový bod získate v prípade, že siahnete po vysokých topánkach. Skúste čižmy na vyššom podpätku a počas teplejších dní sa nebojte siahnuť po nádherných lodičkách či topánkach na platforme. Zvyšok môžete vyšperkovať vhodnou kombináciou bižutérie, zaujímavou šatkou či samotným zapínaním. To vám však napovie štýl, ktorý si už vy vyberiete. Košeľa v predĺženej dĺžke predstavuje eleganciu, ale zároveň i ležérny štýl, ktorý sa hodí do mesta i do práce.

Svetlá košeľa je základ. Pokiaľ ju ešte nemáte, na začiatok zvoľte bielu či krémovú farbu, ktorá je veľmi ľahko kombinovateľná a ideálna naozaj všade. Neskôr sa nebojte i trošku zaexperimentovať a pokojne si doplňte šatník o rôzne farby, vzory, strihy či dĺžky. Košeľa nemusí byť len z bavlny, ale pokojne i z rifloviny, čo môžete skombinovať s letnými šatami či obyčajnými nohavicami.

 

FOTO: © kegfire / Dollar Photo Club

You may also like