Donáška kvetov – jednoduchý tip ako potešiť

by spravca

Poznáte ten príjemný pocit, ktorý vám dokáže vyčariť kytica kvetov darovaná od blízkej osoby? Na svete snáď neexistuje žena, ktorú by nepotešila darovaná kytica kvetov, prípadne tajomná návšteva kurierá s donáškou kvetov. Kvety sú pre ženy stvorené – veď sú predsa symbolom ženskosti a lásky!

Prečo kvety?

Mnohí možno považujú kúpu kvetov za vyhodené peniaze. Nič však nenaplní skryté očakávania žien viac ako darovaná kytica kvetov. Nemusí ísť pritom o kyticu, ktorá stojí majetok. Potešiť vie aj obyčajná ruža alebo slnečnica – hlavne, že je darovaná úprimne a z lásky.

Aké kvety a na akú príležitosť?

Môže sa zdať, že kvety sú univerzálne a ich darovaním nič nepokazíte. Pri ich výbere však buďte opatrní a druh kvetiny voľte podľa toho, komu a na akú príležitosť ich venujete. Na prvé rande vám postačí ruža alebo malá kytička. Na narodeniny alebo výročia sa hodia väčšie a honosnejšie kytice.

Môžete byť aj trošku odvážnejší a originálni, a darovať netradičné kytice so sladkosťami či ovocím. Obzvlášť si dajte záležať, ak sa chcete prostredníctvom kytice ospravedlniť alebo povedať niečo výnimočné. V takomto prípade môže veľmi potešiť donáška kvetov domov alebo do práce. Pridajte odkaz na kartičke a prekvapenie je na svete.

Donáška kvetov ako vhodný darček na akúkoľvek príležitosť

Pripomína vám donáška kvetov scénu ako vystrihnutú z romantického filmu? Nemusí to ostať len pri filmovej realite, tento trend je populárny aj v našich končinách a už vyčaril úsmev na tvári mnohým ženám.

Toto gesto netreba považovať len  ako prejav romantickej lásky. Donáška kvetov je ideálnym spôsobom, ako potešiť svoju mamu, sestru, kolegyňu alebo kamarátku. Môžete takto  potešiť aj blízku osobu, ktorá je odcestovaná alebo žije v zahraničí. Donáška kvetov vám tak pomôže opäť sa ku nej priblížiť a prejaviť to, že na ňu myslíte. Aspoň takto symbolicky, na diaľku.

 

Foto: Bigstockphoto

 

 

 

You may also like