Mortal Kombat X rozpúta v apríli hráčske Inferno

by spravca

V apríli sa svet milovníkov hier zatrasie. Na svetlo sveta prichádza v rade desiata kultovka Mortal Kombat X, tentoraz vo verzii pre PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows. A výrobca sľubuje skvelý zážitok. Mortal Kombat X, ako sa bude nová verzia volať, kombinuje technológiu budúcej generácie a efekt filmového zážitku. Vďaka tomu sa pocit pri hre stáva viac realistickým a aj brutálnejším.

Prvýkrát vôbec si hráči môžu vybrať z niektorých variantov každého charakteru. To znamená, že po novom majú vplyv na určenie stratégie a bojového štýlu. Herný zážitok dopĺňa aj možnosť pripojenia sa na do online súťaže, ktorá je neustálym globálnym bojom o nadvládu.

Fanúšikovia Mortal Kombat môžu očakávať všetky obľúbené vychytávky, doplnené o nové a vzrušujúcejšie delaily. Krok po kroku sa zoznámite s najvýraznejšími postavami Sub-Zerom a Scorpionom, pričom príbeh bude nadväzovať na predchádzajúcu verziu hry. A opäť pôjde o kvalitnými boj s obrovským rozsahom možností. Bojovníci budú v interakcii s prostredím, čo im umožní používať životné prostredie ako zbraň.

Hra má byť na trhu dostupná od 14. apríla, no už teraz sa dá objednať vo viacerých internetových predajniach v predpredaji. Vďaka tomu k nej môžete získať rôzne darčeky a v apríli budete medzi prvými, ktorí si vyskúšajú Scorpionove Inferno.

You may also like