Okshop.sk – výber kvalitných tovar

by spravca

Chcete kúpiť darček svojej milovanej polovičke? U nás si môžete vybrať z veľkej ponuky tovarov pre ženy a mužov.

Na sviatok Valentína, narodeniny a meniny kupujeme blízkym rôzne darčeky. Od šperkov, retiazok až po bižutérie.  Okshop ponúka okrem bižutérie aj strieborné retiazky a náramky v rôznych tvaroch a veľkostiach. V našej ponuke môžete nájsť cibetkovú kávu. Cibetkovú kávu klasicky predávame v 250g, 100g, 50g baleniach. Dohodou Vám zabezpečíme kávu v menších baleniach. Cibetková káva Kopi Luwak je luxusná a exotická káva.

Populárna je v Ázii, ale popularitu si získava v Európe a USA.  Káva má zvláštnu a jedinečnú chuť.  Zákazníci, ktorý ochutnali kávu hovoria o najlahodnejšej chuti. Prečo je cibetková káva tak výnimočná? Na rovinu si povedzme, že cibetková káva sa spracúva z trusu cibetiek.  Presne povedané ide o cibetku palmovú, ktorá žije v Ázii, Afrike a južnej Európe. Cibetky sú mesožravé, ale sladkým kávovým zrnkám nevedia odolať.  Cibetky zbierajú iba zrelé a sladké zrnka, potom kávové zrnka prechádzajú tráviacim traktom a neporušené vychádzajú pomocou trusu. Kávové zrná sú po pražení viac olejnaté s výraznou arómou a chuťou.

Okshop dlhodobo predáva aj erotické pomôcky za výhodne ceny na Slovensku a v Čechách. Ponúkaný tovar zabezpečujeme od rôznych zahraničných dodávateľov. Kvalitný tovar pre pánov a dámy posielame kvalitne, rýchlo a diskrétne zabalený na Slovensko, alebo kdekoľvek v Európe.  Prečo by ste mali nakupovať erotické pomôcky v okshop.sk?  Jednoznačne výhodná cena, diskrétna zásielka v nepriehľadných obálkach a tovar Vám doručíme od 24 do 72 hod.

Pokiaľ máte otázky a informácie napíšte nám na poradna@dshop.sk.  Veľmi radi Vám poradíme a odpovieme na všetky otázky.

 

You may also like