Regulujte vaše vzrušenie a ejakuláciu. Napríklad takto

by spravca

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako predĺžiť vaše vzrušenie počas sexu? Existuje na to niekoľko techník. Dokonale zaberá aj erotická masáž. Ako to funguje? Hneď si všetko vysvetlíme.

Pätina mužov by rada oddialila svoju ejakuláciu

Podľa mnohých dotazníkov a výskumov, niekedy až 20 percent pánov hlási problémy so skorou, resp. predčasnou ejakuláciou. Ak patríte medzi nich, nezúfajte. Vzrušenie môžete regulovať rôznymi spôsobmi. Či už sú to mechanické, alebo mentálne techniky. Mechanické vyžadujú trochu cviku a dokážu narušiť celkový priebeh sexu. Naopak, mentálne cvičenia si užije i vaša partnerka. Napríklad také učenie tantry nerobí žiadne výnimky. Kladie dôraz na intenzitu a spôsob prežívania sexuálneho vzrušenia u oboch partnerov rovnako.

Ako mechanicky regulovať vzrušenie?

Medzi mechanické techniky oddialenia ejakulácie patrí známa technika “stop-štart”. Pri nej dochádza k stimulácii mužského vzrušenia do istej úrovne, kedy hrozí ejakulácia. Následne sa proces preruší a vzrušenie nechá odznieť. Vďaka tréningu muži zväčša zvládnu stále vyššiu a vyššiu intenzitu vzrušenia. Druhou technikou je stisnutie žaluďa v momente, kedy sa blíži ejakulácia. Vyskúšať môžete i sex v dvoch kolách, kedy počas druhého sexu muž zväčša “zvládne” viac. Všetky spôsoby nezabudnite prediskutovať s partnerkou, keďže istým spôsobom dochádza k narušeniu súvislého sexuálneho aktu.

Dokážete vzrušenie regulovať vašou mysľou?

Okrem mechanickej regulácie ejakulácie to mnoho mužov zvláda i “vlastnou hlavou”. Určite ste už počuli o radách ako “myslite na politiku” či iné asexuálne veci. Naozaj chcete rozkoš narúšať politikou? Čo tak vyskúšať erotic massage resp. tantra masáž? Tantra masérka vás naučí vnímať nové požitky, objavovať nové erotogénne miesta. Nie je tajomstvom, že muži počas takejto erotickej masáže  dosiahujú multiorgazmus. S partnerkou môžete techniky zaviesť aj do spálne, kedy sa bez pohlavného styku navzájom stimulujete tak, že vždy na hranici vzrušenia proces prerušíte. V poslednom kole, kedy je penetrácia povolená, si tak užijete grandiózny záver.

Vďaka regulácii vášho vzrušenia a oddialeniu ejakulácie doprajete viac rozkoše nielen sebe, ale i svojej partnerke. Neváhajte a vyskúšajte niektorú zo spomínaných techník alebo stavte na istotu akou je erotická masáž v Bratislave. Profesionálni maséri v salónoch vám vždy pomôžu nájsť tú najlepšiu techniku pre naplnenie vášho sexuálneho života.

 

You may also like