Spravte zo svojho bytu skutočný domov

by spravca

Váš byt alebo dom môže byť nový, moderný a nádherný, ale to neznamená, že bude aj útulný a bude evokovať pocit domova. Domov vytvárajú ľudia, ktorí v domácnosti žijú, ale dôležité sú aj doplnky, ktoré vám budú pripomínať krásne chvíle.

Vymeňte obraz za fotku

Obrazy na stenách dodajú izbe a vlastne celému bytu jedinečný dizajn a odhalia aj vkus majiteľa. Lenže pokiaľ nejde o hodnotné umelecké diela alebo osobný darček od umelca, môžu pôsobiť chladne. Fotka na plátne je ale o niečom úplne inom. Rozmery plátna môžu byť od 30 x 20 cm do 100 x 50 cm, takže fotoobraz je vhodný na väčšiu aj menšiu stenu. Všetky dôležité udalosti alebo osoby vo vašom živote tak môžete mať neustále okolo seba. Aj takýmto spôsobom sa vytvára domov.

Dekoračné vankúše

Zvyknete si občas zdriemnuť na gauči alebo v kresle? Potom vám doma určite nechýbajú vankúšiky, ktoré sú na tento účel ako stvorené. Niekto ich používa na takéto praktické účely, niekto ich má len ako dekoráciu. Tak či onak, prečo si byt nezútulniť niečím naozaj osobným? Potlač vankúšov sa robí už úplne bežne, dokonca si môžete vybrať aj tvar vankúša. Vankúš s fotkou môže byť aj pekný darček k výročiu, na Vianoce alebo narodeniu bábätka. Okrem fotky môže byť samozrejme na vankúši aj nápis. Pre každého je útulné niečo iné, ale malý dekoračný vankúšik s fotkou vašich blízkych na sedačke alebo v posteli vám určite urobí radosť a navodí pocit domova.

Užitočnou a zároveň aj dekoračnou záležitosťou môže byť aj kalendár s fotkami. Veď v každej domácnosti sa nájdete aspoň jeden kalendár a tento bude presne podľa vašich predstáv, pretože v ňom budú fotky podľa vášho výberu. Kalendár môžete dať vyrobiť ako darček pre všetkých členov rodiny alebo kamarátov.

You may also like