Ste milovníkom adrenalínových športov? Tak vyskúšajte tento!

by spravca

Kto z nás by nemiloval športy? Či už ide o klasické rekreačné športy vykonávané v prírode, profesionálne športovanie či adrenalínové športy, všetky majú pre nás mimoriadne blahodarné účinky. Nabudenie pozitívnej energie, udržanie fyzickej kondície, prosperita pre činnosť organizmu a zlepšenie pohybového aparátu. Pre priaznivcov letných a predovšetkým adrenalínových športov, ktoré si vyžadujú dávku odvahy, je rafting na Slovensku skvelým spôsobom „vybitia“ prebytočnej energie, načerpania nových skúseností, otuženie vzťahov a vytvorenie nezabudnuteľných zážitkov!

Príďte si zašportovať len kúsok od Bratislavy!

Rafting na Slovensku sa postupom času dostáva do povedomia ľudí, keďže ide o jeden zo športov, ktorý je možné vykonávať len kúsok od Bratislavy! Čunovo je skvelým miestom pre začiatočníkov i profesionálov, veď patrí medzi najkrajšie miesta, kde sa môžete vyblázniť nielen na raftoch, ale i bicykloch či korčuliach. Vedeli ste, že Čunovský vodný kanál patrí medzi jeden z najlepších na svete? Môže sa pochváliť dĺžkou pravého kanála 460 metrov a ľavého kanála 356 metrov, čo je už skutočne obdivuhodné! Veď nie nadarmo sa mu hovorí „Čunovská Niagára“.

Pre koho je raftovanie určené?

Rafting na Slovensku je vhodný úplne pre každého! Stačí prekonať prvotné obavy, riadiť sa podľa inštrukcií od skúsených inštruktorov a hurá na divokú rieku! Vezmite svojich priateľov, deti, rodičov, starých rodičov, tety či ujov a užite si perfektný deň na raftoch, na ktorý skutočne nikdy nezabudnete! Ideálna je však včasná rezervácia, keďže záujemcov je skutočne veľa a počet miest je len obmedzený. Pamätajte, že aj na prvý pohľad možno nebezpečný šport je zárukou dokonalého zážitku a príjemného popoludnia, a to za priaznivú cenu, už od 26 eur. Tak čo poviete, aj vy sa najbližší víkend vyberiete smerom na Bratislavu a spoznáte krásu slovenských miest, o ktorých ste ani len netušili?

 

You may also like