5 dôvodov, prečo sa oplatí investovať do kvalitnej manželskej postele

5 dôvodov, prečo sa oplatí investovať do kvalitnej manželskej postele

by spravca

Pohodlná manželská posteľ nie je iba vysnívaný luxus, ale aj dlhodobá investícia do zdravia. Človek prespí až tretinu spánku a jej výber by sme preto nemali podceňovať, ani brať na ľahkú váhu. 

Cena za kvalitu 

Vedeli ste o tom, že manželskú posteľ si zvyčajne ľudia kupujú v priemere 2-3x za život? Pričom pri výbere prvej postele ich zaujíma najmä cena, až pri tých ďalších je pre nich dôležitá kvalita a samotné prevedenie.

 Ak stojíte pred ťažkým rozhodnutím buďte naozaj precízni a stavte na kvalitu. 

Doprajte si komfort, ktorý si zaslúžite 

Určite ste už niekedy spali na nepohodlnej posteli, ktorá bola buď veľmi tvrdá alebo mäkká a ráno ste sa zobudili celý dolámaní, až stuhnutí. Predstavte si, že niektorí ľudia takto spia celé roky a ich telo dostáva poriadne zabrať. 

Vyhnite sa tomu a stavte na kvalitnú vysokú posteľ s matracom, ktorá bude synonymom vytúženej pohodlnosti. 

Pri výbere nepodceňujte jej materiál, čalúnenie, rošt a samozrejme matrac. V e-shope Estilofina si prídu na svoje páry túžiace po veľkej manželskej posteli, ale aj takí, ktorým vyhovuje vysoká posteľ s nádychom extravagancie. 

Manželská posteľ s úložným priestorom 

Hoci si myslíte, že úložný priestor nepotrebujete, časom ho určite oceníte. Manželské postele z e-shopu Estilofina s úložným priestorom sú naozaj dobrou voľbou a poslúžia na odkladanie oblečenia, vankúšov, perín či iných drobnosti, ktoré potrebujete schovať. 

Funkčné + moderné = ideálna kombinácia 

Páčia sa vám manželské postele z masívneho dreva, kovové alebo čalúnené? Pri správnom výbere sa nenechajte ovplyvniť iba vzhľadom. 

Dbajte hlavne na to, akú má posteľ životnosť, odolnosť, celkovú pevnosť a nosnosť. Na záver je vhodné zvážiť aj to, aké vysoké čelo manželskej postele sa hodí k vášmu štýlu miestnosti či jej veľkosti. 

Vysoká posteľ je praktickým riešením 

Čoraz obľúbenejšie sa stávajú vyvýšené a vysoké postele, a niet sa čomu čudovať. Spánok vo vyššej polohe nenamáha chrbticu a výška sedu na úrovni 50, 55 až 60 cm prináša príjemný komfort pri vstávaní.  

Nezabúdajte na to, že manželská posteľ je hlavnou dominantou spálne. Nepoľavujte zo svojich nárokov a vyberte si z ponuky e-shopu Estilofina takú, ktorá tu bude pre vás dlhé roky. 

You may also like