Ako vybrať najlepší darček

by spravca

Neviete čo by ste podarovali vášmu blízkemu na sviatok? Ponúkame pár tipov na darček, ktoré zaručene potešia.Zabudli ste na sviatok vášho najbližšieho a neviete čo by ste mu mali podarovať? Dáme vám pár tipov na najlepšie darčeky. Veselé ponožky alebo drevený motýlik sú super darčekom pre mladého hipstera, čo je rád stredobodom pozornosti. Ak zladíte farbu motýlika so šialenými farbami na ponožkách určite vyvoláte úsmev na tvári vášmu blízkemu pri obúvaní sa do práce alebo von.

Ak váš blízky miluje pivo tak nech si pre zmenu vyrobí tento krát sám. Môžete mu podarovať set na výrobu piva pri ktorom sa zahĺbi do procesu výroby piva.

Debna s dobrodružstvom je ideálnym darčekom pre známeho, čo ma rád netradičné darčeky. Debničku môžete vybrať podľa záľub alebo chuti. Super sú debničky ako rybárska, cyklistická, rumová alebo vodková kde váš najbližší nájde napríklad rum Diplomatico alebo vodka Beluga. Tak tiež sú tam cigary,  poháre a iné vecičky  . Samotné otváranie debničky je už aké si dobrodružstvo.

Seetee je super darček pre mladú generáciu. Je to novinka na trhu, ktorej sa v lete poteší asi každý. Tento dokonalý sedací vak naplníte vzduchom za pár sekúnd. Je to aké si spojenie medzi nafukovacím gaučom a vankúšom. Pohodlne si na neho ľahnete kdekoľvek na pláži alebo v parku. Zároveň sa dá použiť ako čln, keď že tento nafukovací vak aj pláva. Určite svoju partiu očaríte ak ich niekedy usadíte na grilovačke či party do Seetee vakov.

Tip na darček aj pre milovníka cestovania na Slovensku alebo aj v zahraničí. Darujte svojmu blízkemu stieraciu mapu Slovenska alebo celého sveta. Jednoducho si nájde na mape, ktorú časť Slovenska alebo sveta doteraz ešte nenavštívil. Cez mapu môžu aj spoznávať významné pamiatky, miesta a krásy.

You may also like