Vyberáme okná s dôrazom na prijateľnú cenu, vysokú kvalitu i nadčasový dizajn!

by spravca

Bez kvalitných okien sa nezaobíde pochopiteľne žiadna domácnosť, veď ide o jeden z najpodstatnejších stavebných prvkov, ktoré chránia byt, resp. dom pred únikom tepla. Okrem toho, práve okná dodávajú do interiéru dostatok svetla a tiež nám umožňujú interiér prevetrať. Pýtate sa, ako vybrať kvalitné okná, ktoré splnia aj vaša najtajnejšie túžby? Nechajte sa inšpirovať a zvládnite ich výber bez problémov aj vy!

Plastové okná – klasické, no najobľúbenejšie okná Slovákov!

Mnoho ľudí si myslí, že na trhu existujú len platová okná. Sú obľúbené vďaka ich vysokej životnosti, nádhernému dizajnovému prevedeniu, výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami a bezpochyby i prijateľnou cenou, ktorá nenaruší váš rodinný rozpočet. Plastové okná cena je v porovnaní s hliníkovými či drevenými oknami výrazne nižšia, a práve preto ich môžeme zaradiť medzi top produkt, ktorý má svoje miesto na slovenskom, ale i zahraničnom trhu už niekoľko desiatok rokov! A aké sú ďalšie prednosti, ktorými plastové okná Bratislava disponujú?

  • Jednoduchá údržba,
  • Možnosť výberu z viacerých farebných prevedení,
  • Rýchla montáž.

Neobyčajne obyčajné okná do moderných domácností

Tiež by ste túžili po neobyčajne krásnych oknách, trebárs bez rámov? Môžete si byť istý, že aj takáto možnosť existuje. Stačí dopytovať bezrámové zasklenie – dokonalá voľba do nadčasových domov, kde sa pri realizácií kladie vysoký dôraz na vzhľad, ale i praktickosť riešenia.

Naozaj potrebujem nové okná?

Ak máte doma staré okná, cez ktoré už výrazne prefukuje, neváhajte a siahnite po nových, ktoré vám vydržia pri správnej starostlivosti pokojne aj do konca života. Uvidíte, že už o pár rokov sa vám investícia vráti, čo si všimnete predovšetkým na nižších nákladoch za vykurovanie, ktoré nám dokážu rok čo rok narušiť rodinný rozpočet. S tým nepochybne súvisí i výmena dverí, trebárs plastové vchodové dvere tvoria s kvalitnými oknami neodmysliteľnú „dvojicu“, vďaka čomu bude váš domov útočiskom po celom dni.

 

You may also like