Farebné doplnky do vašej domácnosti!

by spravca

Uznajte sami, že pri pohľade z okna to nie je „nič moc“ a všetok váš optimizmus behom chvíle pominie.  Náladu vám však môžu vylepšiť veselé, hravé a farebné dekorácie do interiéru, ktoré vám môžu pripomenúť detstvo či zážitky z cirkusu. Klauni, kolotoče, strelnice a žiarové farby v tých najbláznivejších kombináciách. To všetko si asi predstavíte pod slovom „cirkus“. Pokiaľ je vám smutno a chceli by ste si zlepšiť deň, siahnite po niečom originálnom a farebnom!

Čo by ste povedali na maličkú dekoráciu, ktorú by ste si mohli vystaviť napríklad v obývacej miestnosti na poličke? Perníkové srdce či krepové srdce síce nevydržia, ale prečo si niečo také nepripomenúť plagátom alebo fotografiou? Inšpirovať sa môžete i nepriamo, napríklad len farbami. Spomeňte si, aké to bolo v cirkuse vždy pestrofarebné a predovšetkým veselé. Vy si túto energiu môžete preniesť i do vašej domácnosti, a to v podobe rôznych tapiet na stenu či zábavných sošiek. Nebojte sa oživiť vašu spálňu či chodbu niečím, čo už na prvý pohľad upúta pozornosť svojou kreativitou, pestrosťou a zábavou.

Dekorácie, ktoré stoja za to!

Veselé kartónové krabice môžete využiť ako skvelé riešenie do kúpeľne, ktoré svojou farbou rozveselia naozaj každého. Okrem iného sú i praktické, keďže do nich vojde kozmetika či pracie prostriedky. A čo poviete na farebné obliečky? Inšpirovať sa môžete v rôznych časopisoch, ale i na internete. Žiarivé kvety, motýle, guličky či geometrické vzory vyniknú na posteľných obliečkach naozaj úžasne! Spálňu môžete oživiť i keramickou lampou, ktorá by bola, takpovediac doplnená o zábavný detail. Nebojte sa experimentovať!

FOTO: © Africa Studio / Dollar Photo Club

You may also like