Už ste počuli o štvorkolkách can am?

Už ste počuli o štvorkolkách can am?

by spravca

V čom sú štvorkolky tohto typu unikátne? Predstavíme vám štyri hlavné znaky, ktorými sa vyznačujú štvorkolky z kategórie can am.

VŠESTRANNOSŤ

Väčšina štvorkoliek sa delí do kategórie športových alebo pracovných, čiže úžitkových modelov. Pre štvorkolky can am je však charakteristická univerzálnosť, vďaka čomu vám rovnako dobre poslúžia pre prácu aj pre zábavu.  Zároveň si s prepracovanejším podvozkom dokážu poradiť s rôznym druhom terénu, či už radi jazdíte po poľnej, poľnohospodárskej alebo inej menej udržiavanej ceste a dostanete sa tak s nimi tiež na menej prístupné miesta a nemusíte sa tiež obávať ani jazdy za zhoršeného počasia.

ROBUSTNOSŤ

Ide o odolné terénne stroje, ktorých konštrukcia je robustná a stabilná, zatiaľčo vďaka vyššej nosnosti sa dajú tieto štvorkolky použiť na prenos základného vybavenia, ktoré práve potrebujete, čo platí aj pre rybárov či poľovníkov. S tým sa spája aj výkonný motor Rotax, dostatočný odkladací priestor aj ťažná kapacita. K dispozícii tiež máte rôznorodé príslušenstvo, z ktorého si môžete vybrať, čo práve potrebujete a prispôsobiť tak štvorkolku vašim súčasným potrebám.

KOMFORTNÁ A TICHÁ JAZDA

Na väčšine štvorkoliek z kategórie can am môžu jazdiť dvaja až štyria pasažieri súčasne a každého z nich čaká pohodlná a hladká jazda. Celkový zážitok z jazdy zlepšuje nízka miera hlučnosti, čím sa tiež berie ohľad na prostredie, v ktorom jazdíte. Hlavne v lese by totiž mala byť úroveň hlučnosti skutočne minimálna, čo je pri štvorkolkách can am realitou.

PESTRÁ PONUKA MODELOV

V rámci can am štvorkoliek máte k dispozícii viaceré modelové triedy s odlišnými vlastnosťami a charakteristikou. Dostupné sú tak terénne vozidlá Outlander, športovo ladené stroje Renegade, pracovne zameraná štvorkolka Traxter aj výkonné zariadenia Maverick s jednotlivými modelmi Trail, Sport a Turbo.

You may also like