Začnite rok zdravo s funkčnými čajmi TEEKANNE

Začnite rok zdravo s funkčnými čajmi TEEKANNE

by spravca

Zima v plnom prúde a jar v nedohľadne – náročné obdobie začiatku roka si priam pýta reštart, ktorý vám pomôže dostať organizmus do formy a náležite ho posilniť. A presne preto stojí za to načúvať svojmu telu a zamerať sa na jeho problémy s funkčnými čajmi od TEEKANNE. Tie totiž dokážu nielen zahriať a zahnať smäd, ale aj pomôcť s chudnutím, prečistiť organizmus alebo napraviť podráždené trávenie.

Ak sa snažíte dosiahnuť svoju ideálnu postavu, skvelým pomocníkom vám môže byť čaj TEEKANNE Štíhla línia s úžasnou Yerba Mate. Táto rastlina, nazývaná niekedy maté, odbúrava tuk pri chudnutí a aj tlmí chuť do jedla. Tieto ideálne vlastnosti dopĺňa aj mäta so svojim blahodarným vplyvom na črevá a žalúdok, rovnako ako koreň sladkého drievka. Pripravte si pravidelne čaj Štíhla línia a spolu s pohybom a vhodnou stravou sa vytúžený výsledok určite dostaví.

Pocit vnútornej čistoty a harmónie prináša bylinný Čistiaci čaj. Hlavnú úlohu v detoxikácii organizmu hrajú listy žihľavy, ktoré sú hviezdou všetkých detoxikačných kúr a pri čistiacom reštarte nesmú u vás doma chýbať. V čaji sa navyše snúbia aj so zeleným čajom. Možno ste tušili, že je plný antioxidantov, naviac ale pomáha aj v boji proti hromadeniu zbytočného tuku v tele.Začnite rok zdravo s funkčnými čajmi TEEKANNE

S detoxom vám pomôže aj funkčný čaj Pečeň a žlčník s veľmi známym pestrecom mariánskym, najlepšou prírodnou bylinkou pre zdravú pečeň. Práve v pečeni sa odbúravajú nepotrebné a toxické látky, ktoré sa nám do tela dostávajú z jedla i okolitého prostredia, a jej regenerácia je potrebná pre zdravie celého tela. Pre zažívanie bez nadúvania obsahuje čaj aj fenikel a púpavu lekársku.

Bezproblémové trávenie môžete nastoliť vďaka čaju Žalúdok a črevá. Názov hovorí sám za seba: vrátiť precitlivený žalúdok do normálu dokáže aromatická mäta a blahodarný rumanček, rovnako ako pikantná škorica. Táto trojica prírodnín má navyše významný vplyv aj na črevá, a tak vám tento čaj od TEEKANNE pomôže do tela vniesť stratenú a toľko vytúženú pohodu a balans.

You may also like