Zvýšte kvalitu svojej práce aj firmy. Ako? So školeniami Cisco

Zvýšte kvalitu svojej práce aj firmy. Ako? So školeniami Cisco

by spravca

Stať sa odborníkom v oblasti blade serverov je v dnešnej dobe jednoduchšie, než sa môže zdať. Stačí si nájsť tých správnych školiteľov. Ak hľadáte kurz, ktorý nebude spočívať iba v teoretickom “bifľovaní sa”, ale aj v získaní praktických znalostí, čítajte ďalej.

Priestory - Alef Training

Priestory – Alef Training

Začnite zľahka – Cisco CCNA kurzom

Školením Cisco získate nielen vedomosti v oblasti počítačových sietí využívajících IPv4 a IPv6 protokol, ale aj technický základ pre ďalšie kurzy, vrátane Cisco CCNP. Obe školenia vám umožnia získať certifikát, ktorou svoju kvalifikáciu potvrdíte. Odtiaľ môžete smerovať už len vyššie.

Ako prebiehajú kurzy Cisco CCNA a Cisco CCNP?

K obom sa jednoducho dostanete vďaka agentúre ALEF Training, ktorá organizuje kurzy prezenčne. Tým získavate oproti mnohým iným kurzom, ktoré sú organizované online, výhodu – priamo počas učenia sa môžete pýtať na nezrovnalosti a konzultovať svoje otázky so školiteľmi.

Ak však pracujete vo firme, ktorá hľadá spôsob, ako zvýšiť kvalitu svojich služieb, ALEF Training vám pripraví školenia Cisco CCNA a Cisco CCNP priamo vo vašich priestoroch. A nielen to – dokáže ich obsah prispôsobiť technológiám, s ktorými už pracujete.

Školiaca miestnosť - Alef Training

Školiaca miestnosť – Alef Training

Prečo práve ALEF Training?

Odpoveď je jednoduchá – ALEF Training je jediným Cisco Learning Partner Specialized na Slovensku. To znamená, že okrem toho, že školenia Cisco CCNA a Cisco CCNP poskytuje, má oprávnenie aj vydávať certifikáty. Vďaka nim dokážete získať vyššiu kvalifikáciu a kariérne aj platovo sa posunúť.

 

You may also like