Značkové drevené okná Kunaj

by spravca

Drevo, ktoré má neobmedzený potenciál na použitie, sa považuje za preferovaný stavebný materiál, ktorý je mimoriadne obľúbený. Navyše, ako prírodný produkt a bežne dostupný, je obnoviteľným zdrojom a vzhľadom na správne a vhodné postupy manipulácie nepredstavuje hrozbu pre životné prostredie. Drevo ponúka svoje jedinečné výhody, o ktorých by ste mali pred kúpou eurookien vedieť ja vy.

Prírodný materiál s jedinečným vzhľadom

Drevo je vynikajúcim materiálom, darom prírody pre ľudstvo; je to najvhodnejší materiál pre výrobu zárubní a rámy okien. Môže sa dokonca pochváliť lepšou tepelnou izoláciou ako hliník, čo už rozhodne stojí za zváženie! Značkové drevené okná Kunaj, teda eurookná môžu byť vyrobené z rôznych typov dreva, a to dubu, borovice, gaštanu či ďalších drevín, ktoré zaručujú vysokú kvalitu, trvanlivosť, stabilitu rozmerov i mimoriadne ľahkú manipuláciu.

Výborná zvuková izolácia

Drevo ponúka veľmi dobré zvukovo izolačné vlastnosti, ktoré iné materiály nemajú. Vďaka svojej pórovitej štruktúre s mikroskopickými vnútornými dutinami, drevo absorbuje zvuk a znižuje ozveny, čo ocenia rodiny žijúce vo veľkomestách, kde je ruch na dennom poriadku. Pokiaľ zvolíte dvojité alebo trojité presklenie pri stavbe drevených dverí a okenných rámov, výrazne tak môžete zvýšiť zvukové i izolačné vlastnosti.

Technológie využívané pri výrobe drevených okien sú iné ako v minulosti

V minulosti neboli drevené okná ani drevené dvere obľúbené tak, ako dnes. Bolo to z dôvodu nedostatku vedomostí o možnostiach, ktoré ponúkajú rámy vyrobené z dreva a neznalosť metód, ktoré je vhodné využiť pri výstavbe. Dnes sú pri výrobe eurookien použité tie najnovšie technológie, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň drevených rámov. Práve revolučná technológia výroby, ktorú dnes používajú výrobcovia rámov, oživila myšlienku drevených dverí a okenných rámov a obnovila pravdu o tomto materiály. Vyberte si ekologické drevené okná s extra dlhou životnosťou a skvelými izolačnými vlastnosťami. Výhodne na Eurookna-kunaj.sk

 

You may also like