Rozkladacia posteľ a jej výhody

by spravca

Každá detská izba by mala byť miestom pre hru, zábavu, učenie, ale aj aktívny odpočinok. Čo sa týka tých najmenších, v prvom rade ide o izbu, ktorá je oázou pokoja a zónou súkromia. Centrom tejto oázy pokoja a odpočinku je kvalitná posteľ, ktorá je zárukou plnohodnotného spánku počas celej noci. Ak ste sa rozhodli vymeniť starú posteľ za novú, či už vašu alebo vašich ratolestí, stavte na kvalitné prevedenie, renomovaného výrobcu a pozitívne referencie od ostatných zákazníkov.

Nenahraditeľný masív

Pokiaľ bývate v menšom bytíku a vašou jedinou úlohou je ušetriť ako taký priestor, rozkladacie postele sú ideálnou voľbou! Nielen, že ušetria množstvo priestoru, ale taktiež väčšina z nich disponuje úložným priestorom, kam môžete odložiť nepotrebné veci, trebárs hračky či oblečenie. V zloženom stave slúži rozkladacia posteľ ako pohodlná pohovka či sedačka, no zároveň môže byť použitá ako jednolôžková posteľ a v rozloženom stave predstavuje komfortné dvojlôžko, ktoré plne nahradí klasickú manželskú posteľ. Najobľúbenejšia je rozkladacia posteľ z masívneho dreva, pretože najmä v prípade rozkladacích postelí sú všetky mechanické spoje príliš namáhané, čiže v tomto smere sa neoplatí šetriť. Najmä bukové drevo disponuje jedinečným vzhľadom, dlhou životnosťou a pomerne jednoduchou manipuláciou, a to rovnako ako aj pri rozkladaní, tak i pri skladaní postele.

Šetrite priestor, veď je to také jednoduché!

Áno, pokiaľ potrebujete ušetriť nejaký ten meter štvorcový, ani len neváhajte. Poschodová posteľ, ktorá je skvelou voľbou pre dve deti, je dnes mimoriadne obľúbená, veď nie nadarmo patrí medzi najpredávanejšie typy postelí. Okrem toho aj „poschodovka“ disponuje úložným priestorom, ktorý je možné využiť na odloženie nepotrebných vecí, čo určite množstvo rodičov ocení. Pri výbere si však všímajte nielen cenu, prevedenie či vzhľad postele, ale aj referencie od ostatných zákazníkov, ktorí majú s daným výrobcom skúsenosť, keďže aj táto skutočnosť dokáže ovplyvniť konečné rozhodnutie.

You may also like