Tri najobľúbenejšie domáce fitnes stroje

by spravca

Čas a zdravie sú veľmi drahé komodity, ktoré sa nedajú ničím nahradiť. Zdravie si veľa z vás upevňuje vďaka cvičeniu. Ako však ušetríte čas? Možno aj tým, že si doma zariadite vlastné malé fitnescentrum. Stačia vám k tomu tri najobľúbenejšie domáce fitnes stroje.

Zamerajte sa na seba a svoje zdravie

Pri zariaďovaní domáceho fitnes potrebujete tri veci. V prvom rade je to priestor na cvičenie. Ak máte rodinný dom, môže to byť napríklad pivnica s oknami alebo zasklená terasa. V bytoch je to s priestorom ťažšie, ale vždy sa nájde v obývačke kúsok miesta na jeden alebo dva fitnes stroje. Po druhé sa zamyslite nad tým, čo od cvičenia očakávate. Potrebujete si len vybiť energiu a odreagovať sa alebo si chcete seriózne vybudovať pevné svaly? Na vybitie energie vám skvele poslúžia kardio stroje. Na posilňovanie investujte do „železa“ t.j. činiek a posilňovacích strojov. Samozrejme, že v neposlednom rade ide aj o peniaze. Ak chcete ušetriť, ale mať možnosť veľkého výberu fitnes strojov, navštívte stránku internetového obchodu inSPORTline. Zaručene si z ich ponuky vyberiete. Ktoré fitnes stroje sú pre domáce využitie najobľúbenejšie? Ide o cyklotrenažéry, bežecké pásy a posilňovacie veže.

Cyklotrenažéry

Cyklotrenažéry si už dlhé roky držia prvenstvo medzi domácimi fitnes strojmi. Nezaberú veľa miesta, je ich na trhu veľký výber, dajú sa zakúpiť za dobré ceny a sú perfektné na spaľovanie kalórií. Kvalitné cyklotrenažéry vám zaručia aktívny pohyb aj pri sledovaní televízie v pohodlí domova. Zredukujete vďaka nim hmotnosť a odreagujete sa po namáhavom dni v práci. Poslúžia skvele celej rodine bez rozdielu veku.

Bežecké pásy

Pásy sú ďalším príkladom dobrej voľby domáceho fitnes stroja. Beh v prírode na čerstvom vzduchu vám síce nič nenahradí, ale bežecký pás ho vie skvele suplovať. Opäť ide o stroj, ktorý si vyžaduje len málo priestoru. Môžete si vďaka nemu vychutnať beh za každého počasia. Kvalitné bežecké pásy majú veľké možnosti nastavenia. Programy ako beh do kopca alebo v teréne vám poskytnú kardio tréning podľa vami zvolenej náročnosti.

Posilňovacie veže

Posilňovacia veža je multifunkčný prístroj na precvičenie celého tela. Najväčšou prednosťou posilňovacích veží je možnosť precvičenia množstva svalových partií. Ocenia ich tí z vás, ktorí túžia po pevných svaloch. Veže doplnené posilňovacími lavicami sú vlastne kompletné malé fitnes centrá. Vežu si môžete vyskladať podľa vašich predstáv. Veľkosť závaží a možnosti doplnkových modulov sú neobmedzené. Posilňovacie veže sa tešia veľkej obľube u mužov i žien.

 

 

 

You may also like